top of page
kwadrat_na_stronę_flk.jpg

arch. Piotr Flisikowski

Kim jestem?

Jestem architektem po Politechnice Gdańskiej, który w trakcie pracy zawodowej odkrył w sobie drugą pasję – projektowanie wnętrz. Spełniam się projektując i budynki, i ich wnętrza. Moją bogatą wiedzę techniczną oraz doświadczenie zawodowe popierają uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń i członkostwo w Izbie Architektów RP, zaś owoce mojej pracy wnętrzarskiej mogą Państwo obejrzeć tutaj. Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2012r.

Jak wyglądała moja droga zawodowa?

Zanim założyłem autorską pracownię projektową zdobywałem doświadczenie w czołowych trójmiejskich biurach architektonicznych. Pracowałem przy takich projektach jak Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego nad jeziorem Ukiel w Olsztynie (obiekt nominowany do nagrody im. Miesa van der Rohe), Central Hotel z browarem PG4 (obiekt otrzymał „Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska dla najlepszej gdańskiej realizacji architektonicznej 2016-2017”), wykonałem także wiele aranżacji wnętrz obiektów zarówno komercyjnych, jak i mieszkalnych w prestiżowych inwestycjach na terenie Trójmiasta i nie tylko. Spędziłem wiele godzin nadzorując wykonawstwo na budowach. Od początku 2017 r. prowadzę autorską działalność projektową, gdzie do dziś kontynuuję swoją osobistą przygodę z architekturą. Zrealizowałem wiele aranżacji wnętrz, a także zaprojektowałem liczne obiekty kubaturowe (m.in. budynki jednorodzinne i wielorodzinne, przedszkole, budynki usługowe i magazynowe). 

Dlaczego współpraca ze mną?

Praca ze mną to przede wszystkim gwarancja pięknego i funkcjonalnego projektu, skrojonego idealnie pod Wasz sposób życia i wymagania. Możliwe, że dopiero w czasie naszych spotkań odkryjecie swój prawdziwy styl i unikalne potrzeby. Szanuję swoich Klientów, poświęcam im czas        i uwagę, o których stanowią dopracowane pod każdym względem rozwiązania, a także dotrzymanie wszystkich umówionych terminów. Współpraca ze mną oznacza spokój i satysfakcję. Stawiam na jakość, kreatywność i indywidualizm, a co za tym idzie – Wasze zadowolenie.

Zapraszam do kontaktu.

bottom of page